U13 (2000) Goldball-Győr

1-3

A bajnokság második helyezettjét fogadtuk itthon a műfüvön.
Az első félidőt jól kezdtük. A jó kezdésünknek köszönhetően a 4. percben Szabó Barnabás buktatását követően büntetőhöz jutottunk, amit Takács értékesített. A továbbiakban kiegyenlített játék következett, helyzetek adódtak mindkét oldalon.
A félidő közepén született egy rossz játékvezetői döntés, ami szerintem nagyban befolyásolta a mérkőzés végeredményét. Történt ugyanis, hogy a támadónk indítását az ellenfél kapusa a 16-on kívül kézzel vette fel, ami azonnali kiállítással járt volna. Ezzel szemben a játékvezető még sárgát sem adott.
A 35. percben a vendégek szabadrúgáshoz jutottak kb. 16 méterre a kapunktól, amit értékesítettek. Így a félidő 1-1 állásnál ért véget.
A második félidő már nem rólunk szólt. Csapatunk hősiesen próbált védekezni, de a vendégek így is többször helyzetbe kerültek. Boros Ádám (kapusunk) bravúrjai mellett a Győr még két gólt szerzett kialakítva a végeredményt.